Doprava a platba


Aktuálně: E-shop funguje i nadále bez omezení. OBJEDNÁVKY ZASÍLÁME BEZ PRODLENÍ. Výdejní místo v Turnově je z důvodu nařízení vlády dočasně uzavřeno. Děkujeme za pochopení. Zaslání přepravní společností

Možnosti dopravy a platby se mohou lišit podle toho, jaké zboží nakupujete. V košíku se vždy automaticky zobrazí pouze ty možnosti, které jsou pro Vámi vybrané zboží dostupné.

DOPRAVA

doprava_gls.jpg  Doručení na adresu
Nejrychlejší způsob dopravy. Objednané zboží bude doručeno přepravní společností GLS na Vaši adresu obvykle do 24 h po odeslání z našeho skladu. V den doručení zásilky obdržíte od kurýra SMS s přibližným časem doručení. U kurýra je možné platit v hotovosti nebo platební kartou.

Dopravné … 99,- Kč (s DPH)
Při objednávce nad 1.000,- Kč (s DPH) je dopravné ZDARMA.

doprava_gls.jpg  Doručení do výdejního místa (ParcelShopu)
Objednané zboží bude doručeno do Vámi zvoleného výdejního místa ParcelShopu GLS. Obdržíte SMS a email, jakmile bude zboží připraveno k odběru. Při vyzvednutí je možné platit v hotovosti nebo platební kartou.

Dopravné … 89,- Kč (s DPH)
Při objednávce nad 1.000,- Kč (s DPH) je dopravné ZDARMA.

doprava_zasilkovna.jpg Doručení do výdejního místa Zásilkovny
Objednané zboží bude doručeno na Vámi zvolené výdejní místo Zásilkovny do dvou dnů od expedice. Zásilkovna Vám pošle SMS a e-mail, jakmile bude zboží připraveno k odběru. Při vyzvednutí je možné platit v hotovosti nebo platební kartou. (Dopravu na výdejní místo Zásilkovny nelze využít pro kufry velikosti M, L a sady kufrů.)

Dopravné … 69,- Kč (s DPH)
Při objednávce nad 1.000,- Kč (s DPH) je dopravné ZDARMA.


PLATBA

Dobírka
Objednávku zaplatíte hotově nebo kartou při převzetí od kurýra nebo při vyzvednutí na výdejním místě.

Dobírka …… 30,- Kč (s DPH)
Při objednávce nad 1000,- Kč (s DPH) ZDARMA.

Online přes platební bránu ThePay
Rychlý, pohodlný a bezpečný způsob úhrady. Po dokončení objednávky kliknete na tlačítko "Zaplatit", které Vás přesměruje do platební brány ThePay. Platbu provedete online platební kartou nebo bankovním převodem. Úhrada objednávky proběhne ihned.
Platba přes platební bránu je zdarma.

Převodním příkazem
Objednávku zaplatíte předem bankovním převodem na náš účet na základě proforma faktury. Podklady k platbě Vám budou zaslány naším pracovníkem v nejbližším možném termínu.


Osobní odběr

Zboží je možné si osobně prohlédnout a vyzvednout ve výdejním místě / centrálním skladu:

AKADEA s.r.o.
Vrchlického 1208
511 01 Turnov

tel. 481 323 931, 603 840 306

Otevírací doba po-pá 7.30 – 16.00 h.

Po odeslání objednávky vyčkejte prosím na informaci (e-mailem nebo telefonicky), že je Vaše objednávka připravena k vyzvednutí.
Zboží zaplatíte v hotovosti nebo platební kartou při převzetí, případně předem na náš účet. Osobní odběr zboží je samozřejmě zdarma.